Vartojimo kreditas | AUJAMA-CREDIT

Gauti paskolą

Svajones ir poreikius statykite į pirmą vietą! Vartojimo kreditas – paprastas ir patogus būdas skolintis savo reikmėms. Nesvarbu ar Jums reikalingas kompiuteris, rankinė, studijos, būsto remontas, kelionė ar dovana draugui – Aujama-credit padės bet kuriuo atveju. Vartojimui skirti kreditai Jūsų neribos, todėl išleiskite juos taip, kaip norisi! 

Skolinkitės operatyviai, patogiai ir nedidelėmis palūkanomis – taip greitai įgyvendinsite visus turimus planus ir tikslus. Sumą ir grąžinimo terminą galite rinktis patys, todėl kreditus grąžinti galėsite patogiai ir be jokio vargo. 

Kaip greitai gauti vartojimo kreditą?
  • Mūsų svetainėje rasite patogią skaičiuoklę, kuri padės įvertinti savo galimybes. Pasirinkite norimą sumą bei grąžinimo terminą ir stebėkite kokią mėnesinę įmoką reikėtų mokėti pagal pasirinktus parametrus. Keičiant sumą ir terminą, galite atrasti sau priimtiniausią variantą.
  • Vartojimo kreditas įpareigoja, todėl nepamirškite, kad pasiėmus paskolą teks laikytis įsipareigojimų ir laiku mokėti įmokas. Būtent todėl svarbu pasirinkti tinkamą grąžinimo terminą ir patogias mėnesio įmokų sumas.
  • Prieš imant vartojimo kreditą, susipažinkite su reikalavimas ir tvarka tam, kad vėliau nekiltų jokių nesklandumų. Visuomet galima susisiekti su mūsų specialistais. Finansinių paslaugų aiškumas užtikrins greitesnį paskolos procesą.

Suteikiame paskolas iki 5000€ asmenims turintiems oficialias ir pastovias pajamas. Jos išduodamos be užstato ar turto įkeitimo, todėl paslaugos suteikimo paprastumas – garantuojamas. Nedvejokite ir kreipkitės į Aujama-credit specialistus – tai pagalba bet kokioje situacijoje!